ATAŞEHİR 0538 786 5518 ! ATAŞEHİR Varyap Meridian Elekrikçi avize takıl…

ATAŞEHİR 0538 786 5518 ! ATAŞEHİR Varyap Meridian Meridian Elekrikçi avize takılır montaj yapılır
“ataşehir avize montaj” “avize montajı ataşehir” “korniş montaj ataşehir” “korniş montajı ataşehir” “ataşehir stor perde montaj” “stor perde montajı ataşehir” “ataşehir elektrikçi sabri” ataşehir “elektrikçi sabri usta” “ataşehir elektrik ustası sabri” “ataşehir montaj ustası sabri” “montajcı sabri usta” “mobilya montaj ustası” mobilya montaj servisi “ataşehir dolap tamir sabri” “ataşehir montaj servisi sabri”
Varyap Meridian “dünyanın en iyisi” seçildi…

Varyap Meridian’ın, geçtiğimiz iki yıldan bu yana Avrupa’dan gelen 10’uncu ödülünü kazandığını
söyleyen Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, “131 ülkeyi geride bırakarak Dünyanin en iyisi seçildik. Bu bir devrimdir. Varyap, Birileri gelir dunyayi degiştirir demişti, bundan sonra dünya sahnesinde Türkler var” dedi.

İstanbul’un yeni finans merkezi Batı Ataşehir’de inşa edilen LEED kayıtlı Türkiye’nin ilk yeşil karma konut projesi olan Varyap Meridian, dünya karmasında “En İyi Mimari Proje” ödülünü kazandı. Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasına katılan projeler, dünya gayrimenkul piyasasının guruları tarafından seçiliyor.

27 Kasım tarihinde Londra’da Hyde Park Lancaster Hotel’de düzenlenen gala gecesi ve ardından yapılan tören ile ödüller sahiplerini buldu. “Dünyanın En İyi Mimari Projesi” ödülünün sahibi olan Varyap Meridian’ın ödülünü, Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş aldı.

Varyap Meridian, sampiyonlar liginde kupayi aldi
Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş, ödülle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, bu ödül ile birlikte Varyap Meridian’ın geçtiğimiz iki yıldan bu yana Avrupa’dan gelen 10’uncu ödülün sahibi olduğunu söyledi. Erdinç Varlıbaş, “dunyanin 131 ülkesinden gelen yüzlerce projeyi geride bırakan Varyap Meridian’ın aldığı bu ödül, Türkiye’nin, dünya çapında projeler yapma yetkinliğinin bir kez daha tescilidir. Şampiyonlar liginde finale kaldik, kupayi da aldik. Kamu özel sektor işbirligi ile gerçekleştirilen bu projelerin yolunu açan Sayin Başbakanımıza ve TOKİ başkanı Sayın Erdoğan Bayraktar’ a teşekkur ediyorum. Bu ödulu, emegi cok olan çalişanlarımıza, bizi tercih eden müşterilerimize, proje ortağımız Emlak Konut GYO’ya ve tüm Turk halkına armağan ediyorum.” dedi.

Gücü, dunya klasinda proje olmasinda
Sadece Türkiye’nin değil, dünya yapı sektöründe standartları değiştiren bir proje olarak nitelendirdiği Varyap Meridian’ın kazandığı bu ödüllerin Türkiye’yi uluslararası platformlarda daha iyi tanıtmasindan gurur duyduklarını belirten Erdinç Varlıbaş, “Varyap Meridian, gücünü, ortaya konan farklı vizyon, sürdürülebilirlik ve topluma olan sorumlulukla şekillenen tasarım sürecinden alıyor. Turkiye’nin ilk yeşil projesini yapmak kolay değildi. Uluslarası basının yoğun ilgisi ise yapmış olduğumuz işi doğru yaptiğimizin bir göstergesi oldu ” şeklinde konuştu. Varlıbaş, projenin öne çıkan bazı özellikleri ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Varyap Meridian Turkiye’de ilkleri sunan bir gayrimenkul projesi. Leed sertifikasyon programina dahil ilk konut projesi. Siradışı mimarisin yanında, konumu itibarı ile İstanbul’un en değerli bölgelerinden Ataşehir’de gercekleştiriliyor. Satiş fiyatları uygun ve odeme sartlarina ilişkin pek çok secenek mevcut. Yüzde yüz prim fırsatı sunuyor ama hepsinden önemlisi bu projeyi Varyap gercekleştiriyor. Daha önceki projelerimizden hep ileriye gitme hedefi ile uretilmis bu projede 150 kişilik bir tasarım ekibinin emeği var. Bu uluslarası standartta iş yapmanın en güzel örneği”.


sabriusta tarafından yayımlandı

aloustaservisi.com mobilya montaj ustası 0538 786 5518

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: